Jumalateenistused, missad
page-template-default,page,page-id-16454,bridge-core-2.1.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode_grid_1400,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-overridden-elementors-fonts,qode-theme-ver-25.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16383

Jumalateenistused, missad

Jumalateenistus ehk missa on koguduse elu kõige tähtsam sündmus. Jumal ise teenib meid ja läkitab seejärel meid teenima Teda ja teisi inimesi.

Missad toimuvad Käsmu kirikus igal pühapäeval algusega kell 15 ja on avatud kõigile huvilistele.

Missat peetakse armulauga. Armulaual saame võtta vastu leiva ja veini, mis Jeesuse sõnade järgi on Tema ihu ja veri, meie eest antud ja valatud. Kui sind pole leeritatud, oled siiski oodatud altari ette vastu võtma õnnistust (selle märgiks aseta käsi üle rinna risti õlale).  Kui oled teise kiriku liige, võid tulla õnnistamisele, võid enne teenistust rääkida õpetajaga armulaual osalemisest.

Ka lapsed on koos vanemate või vanavanematega oodatud missale. Kogudus elab inimeste annetustest, seepärast on rõõmsa ja tänuliku südamega korjanduskarpi pandud and õnnistuseks nii kogudusele kui ka andjale endale.